Skip to main content

Monika Bednarek

biżuteria

W Sztukarni prowadzi:

BIO

Projektantka biżuterii, jubilerka, założycielka marki BEMOON  i rzeczoznawczyni kamieni szlachetnych.
Absolwentka Szkoły Wyższej Rzemiosł Artystycznych we Wrocławiu (ze specjalizacją jubilerstwo i rzeczoznawstwo kamieni szlachetnych w 2017 roku ) oraz wielu kursów (m.in. rzeczoznawcy diamentów GIA w Antwerpii w 2019 roku; złotnictwa w Poznaniu i we Wrocławiu).

O swojej pasji i pracy pisze:
„Od najmłodszych lat tworzyłam biżuterię z różnych materiałów: szkiełek, koralików, drewna oraz miękkich drutów. Moja domowa pracownia rozrastała się z upływem czasu. Ale dopiero ukończenie Szkoły Wyższej Rzemiosł Artystycznych we Wrocławiu pozwoliło mi na poznanie technik złotniczych. Dzięki tej wiedzy wiem, że prawdziwa biżuteria powstaje jedynie z kamieni oraz metali szlachetnych. Tylko w naturze możemy odnaleźć ponadczasowe piękno, które odpowiednio oprawione cieszy swoim blaskiem latami."

W jaki sposób prowadzi zajęcia?

Warsztaty Moniki to magia, ciepło i zaufanie intuicji. Profesjonalnie przekazana wiedza połączona z dużym polem przeznaczonym na kreatywność uczestników. Monika podczas zajęć zachęca swoich kursantów do samodzielnych decyzji: nakierowuje na personalizowany wybór kamieni i kreatywne projektowanie. Jednocześnie towarzyszy każdemu z kursantów, podpowiadając najlepsze rozwiązania. Prowadzi zajęcia tak, by każdy, bez wcześniejszego merytorycznego przygotowania, nauczył się tworzenia biżuterii od podstaw i wyszedł z dziełem sztuki. W przyjemnej, twórczej i inspirującej atmosferze, w której każdy ma miejsce na uwolnienie własnej kreatywności.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera