Oferta z okazji Dnia Mamy

Opis

Jest taki jeden, wyjątkowy dzień w roku, w którym wiele dzieci wyraża swoją miłość, za pomocą własnoręcznie zrobionego przez siebie upominku. To Dzień Mamy. 

W Sztukarni bardzo wierzymy w kontakt ze sztuką od najmłodszych lat, dlatego cieszymy się, kiedy to właśnie u nas dzieci mogą się z nią spotkać w bezpiecznych dla siebie warunkach. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i uważnych instruktorów. Podczas naszych warsztatów dzieci dobrze spędzą czas, a także stworzą piękne prace, które później staną się niezwykłym podarunkiem dla bliskiej im osoby.

Serdecznie zapraszamy wszystkie grupy przedszkolne, szkolne od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej, a także liceum na specjalne warsztaty z okazji Dnia Mamy.

Czas przeznaczony na jeden warsztat wynosi 90 min.

Oferta warsztatów

Warsztaty tworzenia herbaty dla przedszkoli, szkół podstawowych i liceów z okazji Dnia Dziecka

warsztat tworzenia herbaty

Czy Wasze mamy piją herbatę? A może lubią szczególnie takie pachnące z owocami albo z kwiatami? Na specjalnym warsztacie z okazji Dnia Mamy dzieci poznają właściwości różnych ziół, kwiatów i owoców. Przygotują własne, pachnące, herbaciane kompozycje, które następnie zapakują do ozdobnych pudełek własnej produkcji. 

Warsztaty tworzenia herbaty dla przedszkoli, szkół podstawowych i liceów z okazji Dnia Dziecka

warsztat tworzenia ceramiki

Warsztaty składają się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. W części teoretycznej prowadząca omawia technikę, w jakiej dzieci będą tworzyć. W części praktycznej uczniowie wykonają dowolny przedmiot użytkowy, np. filiżankę, świecznik, dekoracyjny półmisek. Prace zostaną wypalone w Sztukarni i tam będzie możliwość ich odebrania. Praca z gliną świetnie ćwiczy koncentrację, cierpliwość, wycisza, a także rozwija małą motorykę.

Warsztaty tworzenia herbaty dla przedszkoli, szkół podstawowych i liceów z okazji Dnia Dziecka

warsztat tworzenia świec sojowych

Warsztaty składają się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej. Uczniowie dowiedzą się, jakie są rodzaje wosków i jakich surowców naturalnych używa się do tworzenia świec. Zrozumieją, dlaczego w świecach warto postawić na naturalne składniki, w tym olejki eteryczne, zamiast zapachowych. Wykonają świeczkę o pięknym zapachu i działaniu aromaterapeutycznym.

Warsztaty tworzenia herbaty dla przedszkoli, szkół podstawowych i liceów z okazji Dnia Dziecka

warsztat tworzenia mydełek i ceramicznych mydelniczek

Warsztaty składają się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej, podczas której dzieci wykonają mydełka, korzystając z glicerynowych baz bez SSL i SLS. W trakcie warsztatu dzieci spotkają się z bogactwem świata zapachów, pobawią się kolorami oraz formami mydełek. Stworzą ceramiczne mydelniczki, które zostaną wstępnie poszkliwione i wypalone w Sztukarni. Gotowe do odbioru będą po około 3 tygodniach.

Warsztaty tworzenia herbaty dla przedszkoli, szkół podstawowych i liceów z okazji Dnia Dziecka

warsztat tworzenia decoupageowych serduszek

Czy lubicie przygotowywać własnoręcznie prezenty z okazji Dnia Mamy? A czy znacie może niezwykłą, ozdobną technikę, która wywodzi się aż z Syberii, a używana była szczególnie w Chinach do ozdabiania lampionów, okien, pudełek i innych przedmiotów? Nazywa się decoupage. Na warsztacie wypróbujecie swoich sił w decoupage’u, przygotujecie piękne, ozdobne serduszko, które stanowić będzie niezwykły prezent dla mamy z okazji jej święta.

Jeśli chcesz zorganizowac warsztaty w swoim przedszkolu/szkole napisz do nas lub zadzwoń - przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidulaną

Zuzanna Dziekiewicz-Paściak

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 733 020 067 (pn.-pt. 8:30-15:00)

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020