Skip to main content

Oferta z okazji Dnia Mamy i Taty


Jest taki jeden, wyjątkowy dzień w roku, w którym wiele dzieci wyraża swoją miłość, za pomocą własnoręcznie zrobionego przez siebie upominku. To Dzień Mamy.

W Sztukarni bardzo wierzymy w kontakt ze sztuką od najmłodszych lat, dlatego cieszymy się, kiedy to właśnie u nas dzieci mogą się z nią spotkać w bezpiecznych dla siebie warunkach. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i uważnych instruktorów. Podczas naszych warsztatów dzieci dobrze spędzą czas, a także stworzą piękne prace, które później staną się niezwykłym podarunkiem dla bliskiej im osoby.

Serdecznie zapraszamy wszystkie grupy przedszkolne, szkolne od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej, a także liceum na specjalne warsztaty z okazji Dnia Mamy.

Czas przeznaczony na jeden warsztat wynosi 60-90 min.

Płócienny album - warsztaty z podstaw introligatorstwa

wiek uczestników: uczniowie klas 4-6, 7-8, szkół średnich (przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 wykonają album-harmonijkę) 

Samodzielnie wykonany album dla mamy uzupełniony wspólnymi zdjęciami lub rysunkami to doskonały pomysł na niezapomniany prezent. Warsztat jest zaproszeniem do poznania podstaw techniki introligatorstwa. Dzieci dowiedzą się, jakie narzędzia znajdują się w pracowni introligatora oraz poznają najprostszą technikę szycia, by od podstaw stworzyć album.

Miseczka lub wazonik - warsztaty ceramiki

wiek uczestników: przedszkolaki, uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, uczniowie szkół średnich

Warsztaty ceramiczne to doskonała propozycja dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Podczas zajęć uczestnicy poznają specyfikę pracy z gliną i wykonają zaprojektowany przez siebie przedmiot użytkowy lub dekoracyjny. Prace po wyschnięciu zostaną wypalone w Sztukarni i tam będzie możliwość ich odbioru (całość procesu trwa około 2-3 tygodnie).

Pachnąca olejkami świeca sojowa - warsztaty tworzenia świec sojowych

wiek uczestników: przedszkolaki, uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8 i uczniowie szkół średnich

Zapachowa świeca sojowa w słoiczku z ładną etykieta z pewnością sprawi radość każdej mamie. Dodatkową wartością warsztatu jest jego aspekt edukacyjny. Dzieci dowiedzą się, jakie są rodzaje wosków i jakich surowców naturalnych używa się do tworzenia świec. Zrozumieją, dlaczego w świecach warto postawić na naturalne składniki i jak wykonać świece w domu.

Drewniane pudełeczko na drobiazgi - warsztaty decoupage'u

wiek uczestników: przedszkolaki, uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, uczniowie szkół średnich

Decoupage to prosta technika dekoracyjna, którą można ozdobić wiele przedmiotów użytkowych i nie tylko. Podczas warsztatów pokażemy dzieciom jej podstawy i każdy z uczestników wykona pudełeczko na biżuterię, klucze i inne drobiazgi dla mamy.

Jeśli chcesz zorganizować warsztaty w swoim przedszkolu/szkole
napisz do nas lub zadzwoń - przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidulaną

Zuzanna Dziekiewicz-Paściak

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 733 020 067 (pn.-pt. 8:30-15:00)

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9:00-17:00
sb.-ndz. 10:00-16:30
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera