Na warsztatach uczestnicy poznają tajniki tworzenia świec sojowych i krok po kroku wykonają je z instruktorem. Dowiedzą się również, dlaczego warto wybierać woski naturalne i czy paląca się klasyczna świeca parafinowa rzeczywiście wydziela szkodliwe opary. Zajęcia zostaną wzbogacone o wiele ciekawostek m.in. dotyczących palenia świec, konserwacji knota itp., a także wiedzę odnośnie sojowych świec do masażu.
- omówienie rodzajów surowców do tworzenia świec
- wprowadzenie w zagadnienie zapachów i barwników do świec
- omówienie materiałów potrzebnych do tworzenia świec sojowych
- wykonanie własnych 2 świec sojowych
- omówienie materiałów niezbędnych do tworzenia świec sojowych do masażu
terminy do wyboru:
czwartek, 26 stycznia 2023, godz. 18:30-20:30
czwartek, 2 lutego 2023, godz. 18:30-20:30
czwartek, 16 lutego 2023, godz. 18:30-20:30
czwartek, 23 lutego 2023, godz. 18:30-20:30
niedziela, 26 lutego, godz. 11:00-13:00
niedziela, 26 lutego, godz. 13:30-15:30
(1 spotkanie x 2h)
cena: 185 zł
absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Artystycznej Alternatywy. Z zawodu makijażystka, przez kilka lat mieszkała i pracowała w Londynie w branży modowej. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie pracuje na planach zdjęciowych oraz jako instruktor makijażu. Prywatnie miłośniczka ekologii. Od lat własnoręcznie wykonuje świece sojowe, mydła oraz naturalne kosmetyki do pielęgnacji. Uwielbia dzielić się swoją pasją z innymi.
twórczyni Iljus Studio - marki, która powstała w poszukiwaniu balansu i harmonii w życiu. Łucja tworzy świece sojowe oraz prowadzi warsztaty, na których pokazuje kursantom, jak samodzielnie wykonać świecę, która pięknie pachnie, długo się pali i jest bezpieczna. Wykorzystuje jedynie ekologiczny wosk i naturalne materiały, mając nadzieję, że dzięki temu projektowi będzie miała okazję do promowania inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz szeroko pojętego dbania o siebie.
ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa
tel. 692 870 303
Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020