Skip to main content

Charakterystyka

Zajęcia przygotowawcze do liceów plastycznych oraz Akademii Sztuk Pięknych mają na celu przygotowanie uczniów do egzaminu wstępnego oraz rozwijanie ich umiejętności artystycznych. Na zajęciach uczestnicy będą mogli samodzielnie wybrać zadania, które chcą przećwiczyć, z zakresu rysunku z wyobraźni, malarstwa martwej natury oraz rzeźby. Nad całym procesem twórczym będzie czuwała aktywnie działająca malarka, która będzie dokonywała rzetelnej korekty prac uczestników oraz będzie rozwijała ich umiejętności obserwacyjne i wyobraźnię.

W trakcie warsztatów młodzi artyści będą mogli również kończyć prace rozpoczęte na kursach semestralnych, a także te wykonywane samodzielnie w domu.

Cena i czas trwania

terminy do wyboru:

czwartek, 6 kwietnia 2023, godz. 10-14
piątek, 7 kwietnia 2023, godz. 10-14
wtorek, 11 kwietnia 2023, godz. 10-14

cena: 200 zł
(1 spotkanie x 4h)

Prowadzący

Berenika Kowalska

Berenika jest aktywnie działającą młodą artystką-malarką, zdobywającą nagrody i uznanie w kraju i za granicą. Urodzona w Lublinie, w 2014 roku ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Zbigniewa Bajka. W międzyczasie, w ramach wymiany międzyuczelnianej “MOST” chodziła również na zajęcia na ASP w Warszawie w pracowni Leona Tarasewicza.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera