Skip to main content
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    Dołącz do naszego zespołu!

Kogo szukamy?

Szukasz pracy w miejscu związanym z kulturą i sztuką, w zgranym, wspierającym zespole? Świetnie się składa! Szukamy pracownika do Działu Obsługi Klienta Centrum Artystycznego Sztukarnia. Zależy nam na osobie otwartej, komunikacyjnej i dobrze czującej się w kontakcie z ludźmi. Do głównych zadań należeć będzie bieżąca obsługa recepcji, udzielanie klientom informacji na temat oferty firmy, przyjmowanie płatności a czasem również dodatkowe zadania, ustalane we współpracy z pozostałymi działami firmy.

Opis

Jesteśmy Centrum Artystycznym z bogatą i różnorodną ofertą zajęć artystycznych i edukacyjnych. Nasza oferta zajęć skierowana jest do dzieci i dorosłych, współpracujemy z artystami, rzemieślnikami i specjalistami w swoich dziedzinach. Jesteśmy ciepłym i empatycznym miejscem, nastawionym na pracę zespołową i wzajemny szacunek. Zależy nam na dobrej i rodzinnej atmosferze pracy.

Czym będziesz się zajmować?

- obsługą telefoniczną i mailową klientów,
- prowadzenie recepcji i przyjmowaniem klientów na miejscu w siedzibie Sztukarni (odpowiadaniem na pytania, przedstawianiem oferty, kierowaniem ich do odpowiednich sal),
- monitorowaniem płatności i wystawianiem dokumentów sprzedaży,
- bieżącym monitorowaniem elektronicznego systemu zapisów,
- współpracą z pozostałymi działami firmy,
- zapewnianiem pozytywnych doświadczeń klientom, dbając o obsługę na najwyższym poziomie.

Nasze wymagania

- wysokie umiejętności organizacyjne,
- dokładne i skrupulatne wykonywanie powierzonych zadań,
- punktualność i komunikatywność,
- podstawowa znajomość obsługi komputera w zakresie MS Windows i MS Office,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00 (w zależności od dyspozycyjności oraz grafiku pracy innych pracowników recepcji jest możliwość zamiany pojedynczych dni na terminy weekendowe),
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy

- zatrudnienie na 3/4 etatu na podstawie umowy zlecenia (3-miesięczny okres próbny) ze stawką 27,70 zł brutto za godzinę, z możliwością przejścia na umowę o pracę,
- możliwość uczestnictwa w wybranych warsztatach organizowanych w Sztukarni,
- przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie ze strony zespołu,
- samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów.

Jak aplikować

Prześlij swoje CV z klauzulą na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30.04.2024 r.
Prosimy o dołączenie klauzuli RODO "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sztukarnia sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."
Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty wyrażenia zgody.

Kontakt

Jeśli nie znalazłaś/znalazłeś interesującego Cię stanowiska, a chciałabyś/chciałbyś z nami pracować, prześlij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie zapomnij napisać kilku słów o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz dołączyć do naszego Zespołu.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera