Skip to main content
  • Instruktor / Instruktorka

    Dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy?

Sztukarnia to miejsce twórczego rozwoju poprzez sztukę. Przestrzeń poszukiwania, uczenia się i dyskusji. Tak różnorodna, jak ludzie, którzy ją tworzą – kursanci, dzieci, młodzież, instruktorzy, pasjonaci sztuki i rzemiosła czy świat biznesu. Powstała z myślą o osobach, dla których twórczość jest ważna, niezależnie od tego, czy mają z nią do czynienia na co dzień czy też nie. Znajdziesz w niej różnorodne warsztaty i wydarzenia prowadzone z pasji do sztuki, dzielenia się wiedzą czy swoim doświadczeniem. To miejsce tworzymy dla Ciebie, abyś mogła i abyś mógł się w niej bezpiecznie rozwijać, czerpać radość ze sztuki i z własnych osiągnięć twórczych.


Działamy od 2009 roku. Znajdziesz nas w przedwojennej willi w samym centrum starego Mokotowa, tuż przy metrze Racławicka. Zapraszamy Cię na spotkania ze sztuką w ramach licznych kursów m.in szycia, projektowania ubrań, haftu, ceramiki, malarstwa, batiku, ebru, linorytu, sitodruku, fotografii, twórczego pisania, komiksu, kaligrafii, kreatywności itp., półkolonii dla dzieci, kursów dla nastolatków, letniej i zimowej edycji Lets’art!, plenerów malarskich, warsztatów dla biznesu, wydarzeń firmowych, artbox-ów i wielu innych!

Twórczą edukację kierujemy do przedszkoli, szkół podstawowych, średnich, edukacji pozasystemowej np. domowej, szkół demokratycznych, a także w ramach zajęć pozaszkolnych.

Opis stanowiska

Do głównych zadań instruktorki/instruktora będzie należało prowadzenie różnorodnych zajęć dla dzieci. Celem zajęć jest wspieranie ich w twórczym rozwoju w bezpiecznej, miłej atmosferze, często w oparciu o konkretne techniki rzemieślnicze np.: malarstwo, ceramika, kaligrafia, introligatorstwo, tworzenie lasów w szkle albo myślenie kreatywne itd. Nasza oferta edukacyjna jest skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym (szkoła podstawowa oraz szkoła średnia). Szukamy osób, które przede wszystkim lubią pracę z dziećmi, jest dla nich źródłem inspiracji i radości. Wierzą w ich twóczy rozwój, same lubią tworzyć i są chętne, aby nauczyć się nowych technik. Jeśli jesteś specjalistą/specjalistką w którejś z wymienionych wyżej dziedzin, będzie to dodatkowym atutem. Zależy nam na osobach, które są otwarte, ciekawe nowych rzeczy i chętne do rozwoju.

Twój zakres obowiązków

- prowadzenie warsztatów edukacyjnych z różnorodnych technik rzemieślniczych i kreatywnych, zarówno w siedzibie Sztukarni jak i w placówkach oświatowych,
- samodzielne przygotowywanie stanowiska pracy oraz materiałów niezbędnych do prowadzenia warsztatów,
- adaptacja scenariuszy zajęć na potrzeby konkretnych grup wieku,
- udział w szkoleniach i spotkaniach ewaluacyjnych.

Nasze wymagania

- umiejętność pracy z dziećmi w różnym wieku 
- dyspozycyjność minimum dwa dni w tygodniu w blokach godzinowych: od 9-11.00, 11.00-13.00., 13.00-15.00
- punktualność i komunikatywność,
- zaangażowanie w powierzone zadania,
- wysokie umiejętności organizacyjne,
- studenci pedagogiki mile widziani

Co oferujemy

- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy ze Sztukarnią przy różnorodnych działaniach edukacyjnych, takich jak warsztaty z technik rękodzielniczych, specjalnych np. świątecznych, przy programie „Odkrywcy sztuki” w przedszkolach, podczas ferii zimowych oraz półkolonii letnich,
- godziny pracy dostosowane do Twojego planu zajęć,
- udział w szkoleniach i merytoryczne wsparcie, w tym poznanie różnorodnych technik rękodzielniczych, metod pracy z grupą, radzenia sobie w trudnych sytuacjach, idei porozumienia opratego na empatii czy ćwiczeń pobudzających kreatywność,
- pracę w przyjaznej atmosferze, w miejscu tworzonym przez pasjonatów sztuki,
- wynagrodzenie zależne od liczby przepracowanych godzin w danym miesiącu na podstawie umowy zlecenie
- voucher na zajęcia znajdujące się w naszej stałej ofercie, ponieważ zależy nam na tym, abyś mogła/mógł u nas rozwijać się!

Jak aplikować

Prześlij swoje CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z odpowiedzią na 2 pytania:
1. Dlaczego lubisz pracę z dziećmi?
2. Co jest dla Ciebie szczególnie ważne w pracy z dziećmi?

Kontakt

Jeśli nie znalazłaś/znalazłeś interesującego Cię stanowiska, a chciałabyś/chciałbyś z nami pracować, prześlij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie zapomnij napisać kilku słów o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz dołączyć do naszego Zespołu.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera