Skip to main content
Napisane | blog

Dzień Dziecka w Sztukarni

Święto dzieci zbliża się wielkimi krokami. I nie możemy się go doczekać, nie tylko dlatego, że sami tochę czujemy się dziećmi:) Ostatni miesiąc intensywnie pracowaliśmy nad nowym autorskim produktem. Mamy za sobą godziny szkoleń z metod pobudzania kreatywności, wiele konsultacji z najlepszymi edukatorami i animatorami, i oczywiście metodykiem.  "Psychologię twórczości" autorstwa E. Nęcka mamy w małym palcu;) Nie było łatwo, ale było warto!

Produkt, o którym mowa to SZTUKARTY, czyli zestaw kart do rozwoju kreatywności. 36 kart z zadaniami, które mają zachęcić dzieci od 6 roku życia do twórczej zabawy. Śmiesznej, mądrej i szalonej. Sztukarty to jeden z tych produktów dla dzieci, który zadowala ich bezpośrednich odbiorców i dorosłych.

To dla nas szalenie ważne, by pielęgnować w dzieciach to, co najważniejsze - twórcze myślenie, nieskrępowaną wyobraźnie. Bardzo jesteśmy dumni i nie możemy się doczekać Waszych reakcji!!! 

Karty możecie już kupić w przedsprzedaży w naszym sklepie tutaj z 30% zniżką na dzień dobry. A lada dzień zaprosimy dzieciaki do udziału warsztatach z kartami, śledźcie aktualności.

Tymczasem wrzucamy kilka zdjęć.

6 1    7 2      9

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera