Skip to main content

Iryna Harasym

rysunek & malarstwo

BIO

Pasjonatka i miłośniczka sztuki i jej historii, artystka, malarka.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz (z aneksem do dyplomu z malarstwa) oraz Etnologii i Antropologii Kulturowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie ze stopniem kuratora sztuki. Zakochana w sztuce już od czasów młodości - we Lwowie ukończyła Liceum Plastyczne na kierunku tkaniny przemysłowej. Po ukończeniu studiów artystycznych ukończyła również Studium Pedagogiczne na warszawskiej ASP, by swoje zamiłowanie do tworzenia przekazywać kolejnym pokoleniom. Miłość do sztuki i edukacji realizuje współpracując m.in. z Muzeum Narodowym w Warszawie w zakresie edukacji dzieci i dorosłych.

W Sztukarni prowadzi zajęcia od początku 2022 roku, prowadząc kursy rysunku i malarstwa dla dzieci i nastolatków.

 

W jaki sposób prowadzi zajęcia?

Na swoich zajęciach, poza nauką, kładzie nacisk na rozmowy i dyskusje na tematy wokół historii sztuki i wszechobecnej inspiracji. Zachęca do kształcenia się na wielu polach: poleca wystawy, wyjazdy inspiracyjne, rekomenduje samodzielną pracę w szkicownikach i rozwiązania pozamalarskie. Żywo interesuje się pasjami swoich kursantów i pokazuje, jak czerpać z nich inspiracje i przekładać je na język sztuki, tak, żeby każdy miał szansę wykazania się w swoim ulubionym temacie. Jest instruktorką nastawioną na rozwój i progres każdego kursanta i z zaangażowaniem towarzyszy w twórczej pracy.  

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera