Skip to main content
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    Dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy?

Sztukarnia to miejsce twórczego rozwoju poprzez sztukę. Przestrzeń poszukiwania, uczenia się i dyskusji. Tak różnorodna, jak ludzie, którzy ją tworzą – kursanci, dzieci, młodzież, instruktorzy, pasjonaci sztuki i rzemiosła czy świat biznesu. Powstała z myślą o osobach, dla których twórczość jest ważna, niezależnie od tego, czy mają z nią do czynienia na co dzień czy też nie. Znajdziesz w niej różnorodne warsztaty i wydarzenia prowadzone z pasji do sztuki, dzielenia się wiedzą czy swoim doświadczeniem. To miejsce tworzymy dla Ciebie, abyś mogła i abyś mógł się w niej bezpiecznie rozwijać, czerpać radość ze sztuki i z własnych osiągnięć twórczych.


Działamy od 2009 roku. Znajdziesz nas w przedwojennej willi w samym centrum starego Mokotowa, tuż przy metrze Racławicka. Zapraszamy Cię na spotkania ze sztuką w ramach licznych kursów m.in szycia, projektowania ubrań, haftu, ceramiki, malarstwa, batiku, ebru, linorytu, sitodruku, fotografii, twórczego pisania, komiksu, kaligrafii, kreatywności itp., półkolonii dla dzieci, kursów dla nastolatków, letniej i zimowej edycji Lets’art!, plenerów malarskich, warsztatów dla biznesu, wydarzeń firmowych, artbox-ów i wielu innych!

Twórczą edukację kierujemy do przedszkoli, szkół podstawowych, średnich, edukacji pozasystemowej np. domowej, szkół demokratycznych, a także w ramach zajęć pozaszkolnych.

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby na stanowisku recepcjonistki/recepcjonisty będzie bieżące prowadzenie recepcji: witanie klientów, kierowanie ich do odpowiednich pracowni warsztatowych oraz udzielanie informacji na temat oferty firmy. Rozkład czasu pracy jest elastyczny i uzależniony od wielu czynników (np. okresu w firmie, dyspozycyjności oraz grafiku pracy innych pracowników recepcji). 

Twój zakres obowiązków

- bieżące prowadzenie recepcji: witanie klientów, kierowanie ich do odpowiednich sal,
- obsługa telefoniczna klientów,
- obsługa poczty e-mail oraz elektronicznego systemu zapisów,
- monitorowanie płatności i wystawianie dokumentów sprzedaży,
- bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych,
- utrzymanie porządku na recepcji, w kuchni oraz innych pomieszczeniach,
- wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy.

Nasze wymagania

- wysoka kultura osobista,
- punktualność i komunikatywność,
- zaangażowanie w powierzone zadania,
- wysokie umiejętności organizacyjne,
- podstawowa znajomość obsługi komputera w zakresie MS Windows i MS Office,
- znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
- dyspozycyjność minimum 1 dzień roboczy-2 dni robocze w godzinach popołudniowych (15-20) oraz w 1-2 weekendy w miesiącu.

Co oferujemy

- elastyczny czas pracy,
- umowę zlecenie ze stawką 23 zł netto za 1h pracy,
- możliwość uczestnictwa w wybranych warsztatach organizowanych w Sztukarni,
- przyjazną, rodzinną atmosferę,
- samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów.

Jak aplikować

Prześlij swoje CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Jeśli nie znalazłaś/znalazłeś interesującego Cię stanowiska, a chciałabyś/chciałbyś z nami pracować, prześlij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie zapomnij napisać kilku słów o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz dołączyć do naszego Zespołu.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera