• Kierowniczka / Kierownik półkolonii

    Dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy?

Sztukarnia to miejsce twórczego rozwoju poprzez sztukę. Przestrzeń poszukiwania, uczenia się i dyskusji. Tak różnorodna, jak ludzie, którzy ją tworzą – kursanci, dzieci, młodzież, instruktorzy, pasjonaci sztuki i rzemiosła czy świat biznesu. Powstała z myślą o osobach, dla których twórczość jest ważna, niezależnie od tego, czy mają z nią do czynienia na co dzień czy też nie. Znajdziesz w niej różnorodne warsztaty i wydarzenia prowadzone z pasji do sztuki, dzielenia się wiedzą czy swoim doświadczeniem. To miejsce tworzymy dla Ciebie, abyś mogła i abyś mógł się w niej bezpiecznie rozwijać, czerpać radość ze sztuki i z własnych osiągnięć twórczych.


Działamy od 2009 roku. Znajdziesz nas w przedwojennej willi w samym centrum starego Mokotowa, tuż przy metrze Racławicka. Zapraszamy Cię na spotkania ze sztuką w ramach licznych kursów m.in szycia, projektowania ubrań, haftu, ceramiki, malarstwa, batiku, ebru, linorytu, sitodruku, fotografii, twórczego pisania, komiksu, kaligrafii, kreatywności itp., półkolonii dla dzieci, kursów dla nastolatków, letniej i zimowej edycji Lets’art!, plenerów malarskich, warsztatów dla biznesu, wydarzeń firmowych, artbox-ów i wielu innych!

Twórczą edukację kierujemy do przedszkoli, szkół podstawowych, średnich, edukacji pozasystemowej np. domowej, szkół demokratycznych, a także w ramach zajęć pozaszkolnych.

Opis stanowiska

Do głównych zadań kierownika półkolonii, które odbywać się będą przez 9 tygodni wakacji 2022 roku (27.06-26.08.2022) należeć będzie czuwanie nad bezpiecznym i bezproblemowym przebiegiem półkolonii oraz zadbanie o zrealizowanie programu przygotowanego przez Sztukarnię. Pilnowanie rozkładu dnia, pilnowanie dokumentów, zadbanie o bezpieczeństwo dzieci, kontrola pracy wychowawców, a także dobry kontakt z rodzicami. Rolą kierownika jest wsparcie wychowawców i uczestników oraz zbudowanie dobrej atmosfery pracy.
Szukamy osób, które są samodzielne, umieją pracować niezależnie, potrafią zadbać o poczucie bezpieczeństwa wychowawców, rodziców oraz dzieci. Mają zdolności przywódcze, choć jednocześnie biorą pod uwagę opinie innych. Są staranne, odpowiedzialne, komunikatywne i punktualne. Interesują się sztuką, są otwarte, ciekawe nowych rzeczy i chętne do rozwoju.

Twój zakres obowiązków

- kierowanie półkoloniami
- opracowywanie planu pracy oraz rozkładu dnia podczas półkolonii i kontrola jego realizacji
- ustalenie i przydzielenie szczegółowego zakresu czynności wychowawcom półkolonii i instruktorom zajęć ruchowych
- kierowanie zespołem wychowawców w zależności od turnusu do 6 osób
- kontrola wykonywania obowiązków przez wychowawców i instruktorów zajęć ruchowych; nadzór nad realizacją programu
- zapewnienie uczestnikom półkolonii właściwej opieki od momentu przejęcia ich od rodziców do czasu ponownego przekazania rodzicom
- nadzór i przestrzeganie bezpiecznych i higienicznych warunków półkolonii
- podział uczestników półkolonii na grupy
- zapewnienie zróżnicowanej diety uczestnikom półkolonii
- czuwanie nad wypełnianiem dziennika zajęć oraz kart kwalifikacyjnych przez wychowawców, wypełnianie i dbanie o dokumenty
- przeprowadzenie minimum 1 spotkania o charakterze organizacyjnym z wychowawcami półkolonii przed rozpoczęciem półkolonii
- współpraca ze Sztukarnią, informowanie na bieżąco o zaistniałych sytuacjach, współpraca przy realizacji programu

Nasze wymagania

- posiadanie certyfikatu ukończenia kursu na kierownika półkolonii (nie dotyczy Cię to jeśli jesteś osobą zajmującą stanowisko kierownicze w szkole lub jesteś instruktorem harcerskich w stopniu co najmniej podharcmistrza lub równoważnym).
- brak przeciwskazań prawnych do wykonywania zawodu
- podstawowa wiedza na temat sposobu udzielania pierwszej pomocy
- obecność na półkoloniach od 7.30 do 17.30 od poniedziałku do piątku / kierownik otwiera i zamyka każdy dzień półkolonii/
- obsługa skrzynki mailowej, kontrola zapisów i płatności, kontakt z rodzicami zapisanych dzieci w sprawie zapisów i płatności
- odbieranie telefonu służbowego
- zamawianie posiłków, uczestnictwo w ich wydawaniu
- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
- punktualność i komunikatywność
- wysokie umiejętności organizacyjne, niezależność
- umiejętność stawiania czoła wyzwaniom
- umiejętność rozwiązywania problemów wychowawczych w duchu szacunku do dziecka

Co oferujemy

- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy ze Sztukarnią przy różnorodnych działaniach edukacyjnych, takich jak warsztaty z technik rękodzielniczych, czy kolejne półkolonie

- ciekawą i niecodzienną pracę

- wyżywienie w ciągu dnia

- pracę w przyjaznej atmosferze, w miejscu tworzonym przez pasjonatów sztuki

- zatrudnienie w oparcie o umowę zlecenie

- stawkę 1500 zł netto za 5 dni pracy

Jak aplikować

Prześlij swoje CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Jeśli nie znalazłaś/znalazłeś interesującego Cię stanowiska, a chciałabyś/chciałbyś z nami pracować, prześlij swoje CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie zapomnij napisać kilku słów o sobie oraz o tym, dlaczego chcesz dołączyć do naszego Zespołu.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020