Skip to main content

Magda Sypniewska

edukacja & dział obsługi klienta

BIO

Magda to fenomen Sztukarni - osoba z wyjątkowo pozytywnym nastawieniem do życia, otwartością, życzliwością, siłą i radością, a w tym wszystkim cudownie zorganizowana, przygotowana na każde zadanie, punktualna i gotowa do pomocy. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku Pedagogika ogólna ze specjalnością Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Już zaczynając studia udzielała się wolontaryjnie, pracowała przy animacjach dla dzieci oraz prowadziła warsztaty dla najmłodszych.

Od ponad 6 lat związana ze Sztukarnią, zajmuje się obługą klienta oraz prowadzi kursy i zajęcia dla przedszkolaków oraz dzieci w klasach 1-3. Przez prawie 3 lata prowadziła regularne warsztaty artystyczne w przedszkolach oraz warsztaty wyjazdowe w szkołach w ramach sztukarnianego działu edukacji. Aktualnie jest koordynatorką i kierowniczką letnich i zimowych półkolonii dla dzieci.  Organizuje liczne projekty edukacyjne oraz prowadzi szkolenia instruktorskie dla kadry. Uczy najmłodszych eksperymentu artystycznego, podstaw ceramiki i wielu innych technik. W prowadzonych przez siebie zajęciach uwielbia różnorodność technik i możliwości: prowadzi kursy w taki sposób, żeby każde dziecko mogło odkryć swoje ulubione zajęcia, które następnie będzie mogło kontynuować w starszym wieku na kursie malarstwa, ceramiki czy szycia.

W jaki sposób prowadzi zajęcia?

Uważa, że sztuka jest dla każdego oraz że każdą technikę da się wyćwiczyć: uważnie obserwuje predyspozycje i zamiłowanie każdego dziecka do danej dziedziny i pomaga w poszukiwaniu indywidualnej ścieżki każdego małego kursanta. Jej życzliwość, cierpliwość i otwartość oraz atmosfera, w jakiej prowadzi zajęcia sprawia, że dzieci uwielbiają na nie przychodzić i czerpią z nich ogromną przyjemność, a Magda staje się ulubienicą najmłodszych. Od zawsze zaangażowana społecznie, dokłada wszelkich starań by na zajęciach zintegrować dzieci między sobą. Dzięki temu później możemy obserwować, jak przedszkolaki z jej zajęć bawią się wspólnie w ogrodzie, albo chodzą na lody i zawierają pierwsze przyjaźnie! ;) Prywatnie Magda uwielbia teatr i taniec. Zakochana w tańcach latynoamerykańskich, które dają jej siłę i energię do kolejnych dni pełnych wyzwań.   

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9:00-17:00
sb.-ndz. 10:00-16:30
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera