Charakterystyka

Ceramiczne bajki to propozycja zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym. Punktem wyjścia warsztatów jest opowiedziana przez prowadzącą bajka, która może stać się inspiracją do wykonywania prac.

Idea warsztatów to stworzenie dzieciom szansy na świetną zabawę, dzięki której odkrywają swoje możliwości, realizują pomysły, cieszą się tworzeniem rzeczy pięknych i niepowtarzalnych, ćwicząc przy tym motorykę małą i ucząc się koncentracji oraz koordynacji ręka-oko.

Cena i czas trwania

WTOREK, godz. 14:45-15:45
ŚRODA, godz. 15:45-16:45
CZWARTEK, godz. 16:45-17:45
PIĄTEK /tylko wrzesień 2022/, godz. 16:45-17:45

cena: 44 zł

UWAGA! Wypalone prace czekają na odbiór przez 3 miesiące od daty wykonania.

Prowadzący

Aleksandra Kobus

wtorek

Studentka socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi gromadę zuchową na Mokotowie. Pracuje z dziećmi od ponad 6 lat, prowadząc dla nich zajęcia i obozy według autorskiego programu. Od dziecka uwielbia wszystko co jest związane ze sztuką: fotografię, malarstwo, rysunek, szycie, tworzenie lasów w szkle, świec sojowych, obecnie zaś ceramikę.

Olga Owczynnikow

czwartek

Urodzona w Warszawie, pochodząca z muzycznej rodziny. Z wykształcenia skrzypaczka. Ceramiką z zamiłowaniem zajmuję się od 3 lat. Pierwsze ceramiczne kroki stawiała w pracowni Barbary Turkiewicz na warszawskiej Ochocie. Oprócz ceramiki fascynuje ją historia Warszawy i przedwojenna muzyka stolicy.

Julia Kozera

środa i piątek

Absolwentka Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego, instruktor rzemiosła artystycznego, czeladnik ceramiki użytkowej i dekoracyjnej, jak również absolwentka UKSW na wydziale filozofii. Pasjonatka papieru, gliny, drewna, szkła, tkaniny i przyrody, i z tego też tworzy swoje prace. Daleka od przymiotów świata współczesnego uwielbia skrytą obserwację człowieka w codzienności, niecodzienne smaki, podróże-najlepiej dalekie i niezobowiązujące muzykowanie ze znajomymi.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020