Charakterystyka

Podczas zajęć uczestnicy wykonają stroiki wielkanocne zdobione kolorowymi wstążkami, jajkami, suszonymi kwiatami, bukszpanem, baziami oraz innymi wielkanocnymi dekoracjami. Pracę wykonają pod czujnym okiem instruktorki. Różnej wielkości i utrzymane w różnej stylistyce stroiki będą stanowić doskonały element dekoracyjny w każdym domu!

Cena i czas trwania

niedziela, 10.04.2022

godz. 10:00 - 11:30 - warsztaty dla rodzin
godz. 11:45 - 13:15 - warsztaty dla dzieci
godz. 13:30 - 15:00 - warsztaty dla dorosłych

Cena: 75 zł* / rodzina lub 1 osoba

*cena obejmuje wszystkie potrzebne materiały oraz jeden stroik

UWAGA
W przypadku zapisu więcej niż jednej osoby do tworzenia jednego stroika, po zapisie prosimy o przesłanie takiej wiadomości na adres mailowy: [email protected]

Prowadzący

Klaudia Sikorska

absolwentka pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zbierała podczas rocznego wolontariatu i tutoringu w Akademii Przyszłości, stażu w świetlicy socjoterapeutycznej, prowadząc zajęcia plastyczne w przedszkolach, liczne warsztaty artystyczne czy pracują jako animatorka zabaw dziecięcych. W grupach nieformalnych wielokrotnie współorganizowała wystawy, koncerty, prelekcje oraz inne wydarzenia. W pracy zawodowej przykłada wagę do przekazywania wartości które są jej bliskie tj poszanowanie przyrody, zwierząt i drugiego człowieka. 

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020