Skip to main content

Kurs malarstwa akrylowego - portrety zwierząt

Let's art! - kurs weekendowy dla dorosłych

Stwórz własnoręcznie prawdziwy malarski portret swojego ukochanego pupila! Podczas dwudniowego kursu w Sztukarni wykonasz od podmalówki aż do skończonego dzieła podobiznę swojego futrzastego przyjaciela. To kurs dostosowany do osób na każdym poziomie zaawansowania, więc niezależnie od tego, czy to będzie Twój pierwszy obraz czy malujesz od dłuższego czasu - stworzysz wyjątkowy portret pod okiem zawodowej malarki. Możesz przynieść własne zdjęcie i malować na jego podstawie albo użyć naszych zdjęć, jeśli masz ochotę po prostu poćwiczyć malowanie zwierząt. Będziemy malować na malarskich tekturach w formacie 50x70 cm, więc Twoje ściany z dużym uroczym portretem zyskają zupełnie nową jakość! A może będzie to idealny prezent dla bliskiej osoby? Zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt!

 • Kurs malarstwa akrylowego - portrety zwierząt

Dla kogo

dla dorosłych

Kiedy

24-25.08.2024
10:00-16:30*
* w czas trwania wliczamy 30 min przerwy

Gdzie

Sztukarnia
ul. Odolańska 60, Warszawa

Cena

790 zł / 12 godzin kursu

Zapisy

na kurs zapiszesz się tutaj

Co da Ci kurs?

 • poznasz podstawy malarstwa akrylowego, a jeśli już malujesz - podniesiesz swoje malarskie umiejętności w tej technice
 • nauczysz się odwzorowywać zwierzęta ze zdjęć i zauważać ich cechy charakterystyczne, przenosząc je na papier
 • pod okiem instruktorki nauczysz się używać w swoim obrazie światłocienia, mieszania kolorów, perspektywy i tworzenia faktur
 • stworzysz wyjątkowy obraz pupila - psa, kota, a może zupełnie innego zwierzątka? To będzie niepowtarzalny element w Twoim wnętrzu

Zapewniamy

 • opiekę merytoryczną wykwalifikowanego instruktora
 • wszystkie niezbędnie do pracy materiały, w tym malarskie tektury w formacie 50 x 70
 • specjalistyczne narzędzia dedykowane danej technice
 • wiedzę, pozwalającą na dalsze samodzielne tworzenie w domu
 • twórczą i inspirującą atmosferę w gronie pasjonatów sztuki
 • nieograniczoną swobodę twórczości
Program
 1. Stworzenie szkicu - przeniesienie podobizny zwierzaka ze zdjęcia na specjalnie przygotowaną tekturę malarską.
 2. Przygotowanie do malowania: przedstawienie zagadnień dotyczących malowania akrylami, wyjaśnienie podstawowych pojęć.
 3. Malowanie zwierzęcych portretów pod okiem instruktorki.
 4. Korekta i omawianie prac.

Ten kurs odbywa się w ramach inicjatywy Let's art!

Let’s art! - kursy artystycznego rozwoju to propozycja intensywnych weekendowych zajęć, podczas których zdobędziesz konkretną wiedzę i umiejętności z wybranej przez siebie dziedziny sztuki. Nasi wykwalifikowani instruktorzy przekażą Ci profesjonalną wiedzę podczas kilku lub kilkunastu godzin, a całkowite zanurzenie się w dany temat pozwoli poznać technikę od podszewki i stworzyć gotowy projekt od A do Z.
Podczas zajęć weekendowych zrealizujesz kompletny program kursu, który w ramach zajęć semestralnych zająłby kilka tygodni. Z warsztatu wyjdziesz z wiedzą, która pozwoli Ci na kontynuację ćwiczeń w danej technice samodzielnie w domu.

Prowadzący

Maja Kitajewska

Maja jest artystką-malarką, wiążącą swoją przyszłość zarówno z tworzeniem jak i edukacją artystyczną. Pracuje na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, ucząc studentów i studentki I roku II Pracowni Malarstwa warszawskiej ASP.

Jest absolwentką Wydziału Malarstwa na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, a także Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Wojciecha Gersona w Warszawie. Obie szkoły ukończyła dyplomem z wyróżnieniem. Studia skończyła w 2011, a jeszcze w tym samym roku jej prace znalazły się na wystawie Najlepszych Dyplomów ASP. W międzyczasie czasie została laureatką nagrody artystycznej SIEMENS oraz nagrody Inicjatywy ENTRY za najlepszy dyplom Akademii Sztuk Pięknych. Bierze udział w wystawach indywidualnych i grupowych zarówno w Polsce, jak i za granicą, w tym w Niemczech, Szwajcarii, Peru i Danii. Jej prace można oglądać na wystawach, ale znajdują się również w kolekcjach prywatnych.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym kursie, a nie udało Ci się znaleźć informacji na stronie? Nie odpowiada Ci termin, a zależy Ci na tym kursie? Nie ma miejsc, a chcesz się zapisać na listę rezerwową? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Zapisz się

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera