• Kurs rysunku żurnalowego I stopnia dla dorosłych ONLINE

Charakterystyka

Kurs skierowany jest do osób początkujący, które dopiero stawiają pierwsze kroki w obszarze rysunku, a pragną nauczyć się w jaki sposób przelać swoje modowe pomysły na papier. Na zajęciach pierwszego stopnia kładziemy nacisk na poprawny i proporcjonalny rysunek ludzkiej sylwetki. Na kursie przedstawione zostaną ćwiczenia, które znacząco ułatwią rysowanie postaci. Każdy z uczestników otrzyma plik z przygotowanymi opisanymi ćwiczeniami i wybranymi
materiałami do samodzielnych ćwiczeń w domu, z możliwością otrzymania korekty na kolejnych zajęciach. Dzięki lekcjom rysunku dowiesz się jak zbudowana jest sylwetka, co to pozycja kontrapostu, a także jak narysować postać w ruchu zachowując jej naturalność i lekkość. Za pomocą szeregu ćwiczeń oraz dawki wiedzy teoretycznej uczestnik zdobędzie umiejętności i narzędzia do dalszej pracy i doskonalenia swojego warsztatu.

Zajęcia prowadzone są za pośrednictwem programu Zoom.

Cena i czas trwania

320 zł  / 4 spotkania x 2 godziny

Program

wkrótce...

Lista materiałów:

- blok rysunkowy biały A4
- ołówki różnej grubości (HB, 2B, 4B, 6B)
- gumka
- węgiel do rysowania (opcjonalnie)

Prowadzący

Patrycja Bryszewska

absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Tkaniny i Ubioru oraz Politechniki Łódzkiej wydziału Wzornictwa ze specjalizacją Architektura Ubioru, finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Złota Nitka 2018, ukończyła kurs mistrzowski pod kierunkiem Tomasza Ossolińskiego. Doświadczenia z projektowaniem mody rozpoczęła w 2012 roku, realizując głównie kolekcje damskie. Prace Patrycji charakteryzują rzeźbiarskie formy oraz odważne eksperymenty kolorystyczne. Łączenie artystycznej wizji z wiedzą techniczną, pozwala na kreowanie własnej estetyki, syntetyzując elegancję z nowoczesnym stylem. Wszystkie projekty realizuje samodzielnie, dbając o każdy detal, nieustannie ucząc się kunsztu sztuki krawiectwa. Wielokrotnie nagradzana w konkursach modowych.

Zapisy

O nas

Sztukarnia to przede wszystkim ludzie. Wyjątkowi organizatorzy i instruktorzy, dla których sztuka, rękodzieło i swobodna kreacja to sposób na życie i największa pasja. 


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020