Charakterystyka

Warsztaty akwareli dedykowane są wszystkim osobom, które chciałyby poznać tą jedną z najstarszych technik malarskich. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się, w jakie materiały powinien zaopatrzyć się początkujący akwarelista i od czego najlepiej zacząć pracę. Nauczą się używać barw na palecie i łączyć je ze sobą. Pod okiem doświadczonej instruktorki wykonają własną pracę malarską.

Program

1. Omówienie materiałów.
2. Ćwiczenia podstawowych technik stosowanych w malarstwie akwarelowym m.in.: technika mokre na mokre, mokre na suche, maskowanie.
3. Wykonanie szkicu i praca nad obrazem.

Cena i czas trwania


terminy: 27 stycznia 2023

piątek, godz. 17:45-20:45 / 1 spotkanie x 3h /

cena: 180 zł

Prowadzący

Kamila Nyckowska

Kamila jest w świecie sztuki kobietą renesansu - to artystka interdyscyplinarna, łącząca w swoim życiu zawodowym aktywność artystyczną z pedagogiczną. Tworzy w technice malarstwa akrylowego, olejnego, maluje akwarelą, zajmuje się ceramiką i rzeźbą, a także linorytem i innymi dziedzinami grafiki warsztatowej. Przez kilka lat prowadziła własną pracownię ceramiczną Para Buch w Warszawie. 

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020