Mozaika to jedna z najstarszych technik dekoracyjnych, niegdyś wykorzystywana głównie do ozdabiania posadzek lub ścian, współcześnie pozwalająca na wykonanie obrazów, podkładek pod kubki, zawieszek i innych mniejszych lub większych form.
Podczas kursu uczestnicy przygotują i zrealizują autorskie projekty. Nauczą się budowania kompozycji, cięcia szkła, fugowania. Jednym słowem poznają cały proces tworzenia mozaiki, który zaprowadzi ich do samodzielnie zrobionych mozaikowych obrazów.
klasy 7-8:
7-11.08.2023 / 10:00-13:00
szkoły średnie:
7-11.08.2023 / 14:00-17:00
Sztukarnia
ul. Odolańska 60, Warszawa
na kurs zapiszesz się tutaj
Kursy artystyczne dla nastolatków to projekt zajęć, które w Sztukarni zostały zrealizowane po raz pierwszy w 2019 roku. Prowadzimy je w wakacje oraz ferie zimowe. Naszą misją jest tworzenie miejsca, w którym młodzież będzie czuła się dobrze, swobodnie i bezpiecznie, a jednocześnie zdobędzie konkretną wiedzę i umiejętności. Będzie mogła pielęgnować swoje pasje, szukać nowych zainteresowań, odkrywać talenty. Letnie i zimowe kursy to także dobra szansa, by poznać rówieśników i spędzić z nimi czas.
Tygodniowe kursy dla nastolatków są odpowiedzią na różne potrzeby młodzieży. Dlatego oferta jest różnorodna. Proponujemy ponad 20 różnych technik w dwóch blokach godzinowych. W ofercie mamy także zajęcia online.
Realizacja: Asearch.pl | Sztukarnia 2020