Charakterystyka

Warsztaty introligatorstwa dla dzieci powstały z myślą o wszystkich dzieciach, które są ciekawe nowych technik i lubią wykonane własnoręcznie przedmioty. Robienie notatek w ręcznie uszytym notesie lub wklejanie zdjęć do przygotowanego przez siebie albumu z pewnością może stać się źródłem radości, a może i inspiracją do działania

Podczas warsztatu młodzi uczestnicy poznają podstawy techniki introligatorstwa, dowiedzą się, jakie narzędzia są przydatne do wykonania notesu lub albumu i poznają krótką historię książki. W zależności od terminu wykonają notes inspirowany starożytnym kodeksem lub album - harmonijkę, projektując te materiały papiernicze od podstaw.

Program

1. Poznanie krótkiej historii książki.
2. Wprowadzenie w warsztat introligatora. Omówienie narzędzi.
3. Wykonanie krok po albumu lub notesu (od stworzenia oprawy książki, przez blok i inne elementy).

Cena i czas trwania

terminy:

Warsztat tworzenia notesów
5 marca 2023 (1 spotkanie x 2h)
niedziela, godz. 9:30-11:30

Warsztat tworzenia albumów
26 marca 2023 (1 spotkanie x 1,5h)
niedziela, godz. 10:00-11:30


cena: 75 zł / 1 osoba

Prowadzący

Julia Kacała

Kreatywna dusza, poszukująca swojej drogi twórczej w wielu różnych dziedzinach, uwielbiająca poznawanie nowych technik i przekazywanie wiedzy najmłodszym.

Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie z ukończonymi studiami licencjackimi z Wiedzy o Teatrze, aktualnie w trakcie tworzenia dyplomu na wydziale Sztuki Mediów na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. 

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacja: Asearch.pl | Sztukarnia 2020