Charakterystyka

Umiesz obsługiwać maszynę do szycia, masz za sobą pierwsze ściegi i próby łączenia materiałów? To czas na prawdziwą naukę szycia! Na naszych warsztatach pokażemy Ci, jak szyć na maszynie funkcjonalne, praktyczne i piękne przedmioty. W zależności od terminu warsztatów wybierz, czy chcesz uszyć torbę na ramię, pokrowiec na laptopa, torbę na matę do jogi lub kuchenny fartuszek. Tkaniny i dodatki możesz wybrać samodzielnie ze wszystkich dostępnych u nas materiałów, według swojego gustu i pomysłu. A w razie braku weny nasza prowadząca chętnie poprowadzi Cię i podpowie, które kolory i wzory najlepiej będzie ze sobą połączyć. Z zajęć wyjdziesz z wiedzą merytoryczną, umiejętnościami do dalszej pracy w domu oraz gotowym własnoręcznie uszytym produktem.

Program

- wybór przedmiotu warsztatów: w zależności od Twojego wyboru może to być torba na ramię, pokrowiec na laptopa, torba na matę do jogi lub fartuszek,
- merytoryczne omówienie oprzyrządowania maszyn
- próbne przeszycia,
- indywidualny dobór tkanin i akcesoriów,
- dopasowanie rozmiarów przedmiotów do indywidualnych potrzeb,
- praca nad projektami uczestników.

Cena i czas trwania

sobota, godz. 14:30-17:30 / 1 spotkanie x 3h /

terminy:
22.04.2023 / torba na laptopa lub torba na ramię
20.05.2023 / fartuszek kuchenny lub torba na ramię
03.06.2023 / torba na laptopa lub torba na matę do jogi

cena: 240 zł

W cenę kursu wliczone są wszystkie materiały (do wyboru spośród kilku propozycji przed zajęciami) i opieka doświadczonej instruktorki.

Prowadzący

Agnieszka Walenda

absolwentka technikum odzieżowego oraz studiów w zakresie organizacji produkcji odzieży. Posiada wieloletnie i wszechstronne doświadczenie zawodowe na każdym etapie produkcji począwszy od tworzenia konstrukcji aż po wykonanie asortymentu. Współtworzyła wyroby takich marek , jak: Reserved, Steilmann, Butik. Ma również praktykę w produkcji ciężkiej konfekcji męskiej. Praca jest dla niej pasją. W wolnych chwilach projektuje i szyje dla siebie i swojej rodziny. Bardzo lubi kontakt z ludźmi, dlatego uczenie innych sprawia jej przyjemność.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacja: Asearch.pl | Sztukarnia 2020