Charakterystyka

Warsztaty są adresowane do osób początkujących, które nigdy nie miały styczności z maszyną do szycia lub w stopniu podstawowym potrafią ją obsługiwać.

Każdy z uczestników kursu będzie miał do dyspozycji swoje własne stanowisko z maszyną (BROTHER BN37 i BN27) oraz odpowiednimi akcesoriami krawieckimi. W cenę kursu wliczone są podstawowe materiały (naturalne tkaniny i dzianiny). Istnieje możliwość korzystania z własnych tkanin należy jednak wcześniej skonsultować swoje zamiary z prowadzącą.

Program

Uczestnicy warsztatów nauczą się obsługi maszyny, wykrojów i wreszcie szycia. Własnoręcznie, od początku do końca uszyją spódnice lub spodnie, sukienkę albo bluzkę.

Ramowy program zajęć:

- obsługa maszyny do szycia i overlock`a
- zdejmowanie miary
- wykonanie form z burdy: bluzki, spódnicy lub spodni
- krojenie i przygotowanie do miary
- szycie

Cena i czas trwania

sobota, godz. 14:30-18:30 / termin: 4.12.2021-22.01.2022 /

zajęcia odbywają się co 2 tygodnie (4 spotkania x 4h)

cena: 800 zł (2 x 400 zł)

Prowadzący

Agnieszka Walenda

absolwentka technikum odzieżowego oraz studiów w zakresie organizacji produkcji odzieży. Posiada wieloletnie i wszechstronne doświadczenie zawodowe na każdym etapie produkcji począwszy od tworzenia konstrukcji aż po wykonanie asortymentu. Współtworzyła wyroby takich marek , jak: Reserved, Steilmann, Butik. Ma również praktykę w produkcji ciężkiej konfekcji męskiej. Praca jest dla niej pasją. W wolnych chwilach projektuje i szyje dla siebie i swojej rodziny. Bardzo lubi kontakt z ludźmi, dlatego uczenie innych sprawia jej przyjemność.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020