Charakterystyka

Podczas zajęć Uczestnicy wykonają zielone stroiki świąteczne, zdobione szyszkami, suszonymi pomarańczami, cynamonem oraz kolorowymi bombkami. Dowiedzą się, skąd wzięła się tradycja stroików i choinek, w jaki sposób dawniej ozdabiano stoły i domy oraz z jaką symboliką się to wiązało. Prace wykonają pod czujnym okiem instruktorki. 

Różnej wielkości i utrzymane w różnej stylistyce stroiki będą stanowić doskonały element dekoracyjny w każdym domu!

Cena i czas trwania

termin:
niedziela 18 grudnia / 1 spotkanie x 1.5h /

godziny do wyboru:
godz. 10:30-12:00
godz. 15:00-16:30

cena: 95 zł* / rodzina lub 1 osoba 
*cena obejmuje wszystkie potrzebne materiały oraz jeden stroik

UWAGA
W przypadku zapisu więcej niż jednej osoby do tworzenia stroika, po zapisie prosimy o przesłanie takiej wiadomości na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prowadzący

Aleksandra Kobus

studentka socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi gromadę zuchową na Mokotowie. Pracuje z dziećmi od ponad 6 lat, prowadząc dla nich zajęcia i obozy według autorskiego programu. Od dziecka uwielbia wszystko co jest związane ze sztuką: fotografię, malarstwo, rysunek, szycie, tworzenie lasów w szkle, świec sojowych, obecnie zaś ceramikę.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacja: Asearch.pl | Sztukarnia 2020