Skip to main content

Let's art! - Kursy artystycznego rozwoju dla dorosłych

Let’s art! - kursy artystycznego rozwoju to propozycja intensywnych weekendowych zajęć, podczas których zdobędziesz konkretną wiedzę i umiejętności z wybranej przez siebie dziedziny sztuki.

Nasi wykwalifikowani instruktorzy przekażą Ci profesjonalną wiedzę podczas kilku lub kilkunastu godzin, a całkowite zanurzenie się w dany temat pozwoli poznać technikę od podszewki i stworzyć gotowy projekt od A do Z.

Podczas zajęć weekendowych zrealizujesz kompletny program kursu, który w ramach zajęć semestralnych zająłby kilka tygodni. Z warsztatu wyjdziesz z wiedzą, która pozwoli Ci na kontynuację ćwiczeń w danej technice samodzielnie w domu.
Zajęcia prowadzone są przez instruktorów wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach i aktywnie działających na rynku. To miłośnicy sztuki, którzy z radością podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Poniżej przedstawiamy kilka z nich, a pełna oferta znajduje się TUTAJ

Kurs naturalnego barwienia tkanin

Kochasz świat natury i chcesz nauczyć się wykorzystywać go do tworzenia własnych naturalnych barwników? To będzie idealne wydarzenie dla Ciebie!

Kurs toczenia na kole garncarskim

Kurs będzie świetnym wyborem, jeśli kochasz pracę z gliną i chcesz nauczyć się czegoś nowego, ale również wtedy, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z ceramiką.

Kurs malarstwa olejnego

Malarstwo olejne to technika znana od setek lat, z biegiem czasu zyskująca sobie miano szlachetnej, wymagającej i ekskluzywnej. W Sztukarni pokażemy Ci, jak satysfakcjonujące, przyjemne i łatwe jest malowanie olejami!

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera