Skip to main content

Wakacyjne kursy dla nastolatków

Kursy artystyczne dla nastolatków to projekt zajęć, które w Sztukarni zostały zrealizowane po raz pierwszy w 2019 roku. Prowadzimy je w wakacje oraz ferie zimowe. Naszą misją jest tworzenie miejsca, w którym młodzież będzie czuła się dobrze, swobodnie i bezpiecznie, a jednocześnie zdobędzie konkretną wiedzę i umiejętności. Będzie mogła pielęgnować swoje pasje, szukać nowych zainteresowań, odkrywać talenty. Letnie i zimowe kursy to także dobra szansa, by poznać rówieśników i spędzić z nimi czas.

Tygodniowe kursy dla nastolatków są odpowiedzią na różne potrzeby młodzieży. Dlatego oferta jest różnorodna. Proponujemy ponad 20 różnych technik w dwóch blokach godzinowych. W ofercie mamy także zajęcia online.

Poniżej przedstawiamy kilka z nich, a pełna oferta znajduje się TUTAJ

Kurs akwareli dla nastolatków

Podczas zajęć uczestnicy poznają specyfikę, zarówno jeśli chodzi o samą technikę malowania, jak i materiały wymagane do pracy w technice akwareli. Na kursie odnajdą się osoby, które lubią szeroko pojęte działania malarskie, są ciekawe nowych technik i chcą nauczyć się malować piękne ilustracje.

Kurs ceramiki dla nastolatków

Na kursie odnajdą się zarówno osoby, które dopiero zaczynają przygodę z tą dziedziną sztuki, jak i osoby zaawansowane. Każdy kursant pracuje bowiem własnym tempem nad swoimi projektami. To, co łączy wszystkich to odprężenie, relaks i satysfakcja, jaką daje praca z gliną.

Kurs dziennikarski dla nastolatków

Kurs to świetna propozycja dla nastolatków, którzy lubią kontakt ze słowem, zarówno pisanym, jak i mówionym. Podczas zajęć poznają różne gatunki dziennikarskie, dowiedzą się, czym różnią się od literatury pięknej i czym tak naprawdę jest dziennikarstwo.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. zmienne, w zależności od godzin trwania zajęć
 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera