Charakterystyka

Kurs jest adresowany do osób początkujących, które nigdy nie miały styczności z maszyną do szycia lub w stopniu podstawowym potrafią ją obsługiwać.

Każdy z uczestników kursu będzie miał do dyspozycji swoje własne stanowisko z maszyną (BROTHER BN37 i BN27) oraz odpowiednimi akcesoriami krawieckimi. W cenę kursu wliczone są podstawowe materiały (naturalne tkaniny i dzianiny). Istnieje możliwość korzystania z własnych tkanin należy jednak wcześniej skonsultować swoje zamiary z prowadzącą.

Program

Uczestnicy kursu nauczą się obsługi maszyn, następnie zdejmowania miary, wykrojów i wreszcie szycia. Własnoręcznie, od początku do końca, uszyją spódnice, spodnie, koszulę, sukienkę lub inne części garderoby.

Ramowy program zajęć:

1. Obsługa maszyny do szycia i overlock`a.
2. Zdejmowanie miary.
3. Wykonanie formy spódnicy lub spodni przez skopiowanie własnej odzieży .
4. Krojenie spódnicy lub spodni i przygotowanie jej do I miary.
5. Szycie spódnicy lub spodni.
6. Wykonanie formy bluzki lub sukienki od konstrukcji na własne wymiary (fason do wyboru).
7. Krojenie bluzki lub sukienki i przygotowanie jej do I miary.
8. Szycie bluzki lub sukienki.

Cena i czas trwania

wtorek, godz. 18:00-21:00
cena podstawowa: 2394 zł (4 x 598.5 zł), cena dla kontynuujących 2268 zł (4 x 567 zł)
(21 spotkań x 3h)

 

Prowadzący

Ewa Sierant

Absolwentka Politechniki Łódzkiej – specjalizacja odzieżownictwo oraz Wyższej Szkoły Handlowej. Posiada długoletnie doświadczenie zawodowe. Współpracowała (i współpracuje) ze znanymi, zarówno polskimi jak i zagranicznymi markami, takimi jak BOHOBOCO, Wearso, Yvonne, Wólczanka, Façonable, New Man Andre Renard, Eldorado. Od lat zainteresowana modą i szyciem ubrań, z pasją i zaangażowaniem wykonująca swoją pracę.

Zapisy

O nas

Sztukarnia to przede wszystkim ludzie. Wyjątkowi organizatorzy i instruktorzy, dla których sztuka, rękodzieło i swobodna kreacja to sposób na życie i największa pasja. 


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020