Charakterystyka

Pierwsze spotkanie z maszyną do szycia to warsztaty przeznaczone dla osób, które nigdy nie miały do czynienia ze sprzętem krawieckim. Na zajęciach uczestnicy zdobędą podstawową wiedzę z zakresu szycia, nauczą się obsługi maszyny do szycia, krojenia materiału oraz robienia rozmaitych ściegów. Efektem pracy będzie piękna i praktyczna torba.

Projekt będzie realizacją pomysłów kursantów.

Program

- prezentacja maszyny do szycia, poznanie jej podstawowych elementów
- nauka obsługi maszyny do szycia; ćwiczenia
- prezentacja ściegów
- krojenie materiału
- szycie na gotowo torby

Cena i czas trwania

sobota, godz. 10:30-14:30 / 1 spotkanie x 4h /
termin: 28.01.2023

cena: 190 zł

W cenę kursu wliczone są wszystkie materiały (do wyboru spośród kilku propozycji przed zajęciami) i opieka doświadczonej instruktorki.

Prowadzący

Agnieszka Walenda

absolwentka technikum odzieżowego oraz studiów w zakresie organizacji produkcji odzieży. Posiada wieloletnie i wszechstronne doświadczenie zawodowe na każdym etapie produkcji począwszy od tworzenia konstrukcji aż po wykonanie asortymentu. Współtworzyła wyroby takich marek , jak: Reserved, Steilmann, Butik. Ma również praktykę w produkcji ciężkiej konfekcji męskiej. Praca jest dla niej pasją. W wolnych chwilach projektuje i szyje dla siebie i swojej rodziny. Bardzo lubi kontakt z ludźmi, dlatego uczenie innych sprawia jej przyjemność.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020