Charakterystyka

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy chcą stworzyć dekoracyjny wianek z żywych sukulentów. Podczas warsztatów dowiemy się jak krok po kroku stworzyć oraz odpowiednio pielęgnować wianek. Podczas zajęć każdy z uczestników pozna tajniki na temat pielęgnacji oraz hodowli sukulentów. Dowiemy się jak pielęgnować naszą kompozycję.

Program

Każdy z uczestników warsztatów własnoręcznie wykona kompozycje florystyczną złożoną z żywych roślin, umieszczonych na specjalnie przygotowanym podkładzie. Materiały użyte na warsztatach to wianek, żywe sukulenty, podłoże, narzędzia oraz elementy dekoracyjne. Każdy z uczestników po zakończonych warsztatach zabiera ze sobą wykonaną kompozycje.

Cena i czas trwania

termin: 

11 marca 2023
1 kwietnia 2023

godz. 13:30-16:00
(1 spotkanie x 2,5 h)

cena: 280 zł

wszystkie materiały wliczone są w cenę

Prowadzący

Magdalena Zawadka

absolwentka kierunku Ogrodnictwo Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Specjalizuje się w tematyce roślin tropikalnych i leczniczych. Wieloletni pracownik Polskiej Akademii Nauk Ogrodu Botanicznego- CZRB w Powsinie, gdzie obejmowała stanowisko edukatora przyrodniczego i przewodnika. Twórca zamkniętych ekosystemów w firmie Madeleine Orchid.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacja: Asearch.pl | Sztukarnia 2020