Charakterystyka

Rodzinne warsztaty ceramiczne to nasza propozycja na twórcze i kreatywne spędzenie czasu w gronie najbliższych. To kameralne, ośmioosobowe zajęcia, na które można zapisać się w każdym momencie z dzieckiem, z rodzicami, z rodzeństwem, z przyjaciółmi lub samodzielnie - my zapewnimy rodzinną atmosferę ;). Jest to rodzaj otwartej pracowni, do której po zapisie może przyjść każdy, bez względu na wiek i umiejętności. 

Na warsztatach każdy pracuje we własnym tempie i nad wybranym przez siebie tematem. Przez cały czas kursantom towarzyszyć będzie nasza instruktorka, która opowie o glinie, doradzi w twórczym procesie i podpowie, jakich technik najlepiej użyć.

Można lepić samemu swoją pracę, można pracować wspólnie z dzieckiem, można tworzyć jedną pracę w kilka osób. Lub kilka prac samodzielnie!

Można tworzyć talerze, miski, kubeczki, ceramiczne tygrysy, pieski, koty, jednorożce i wszystko, co przyjdzie do głowy. Można szkliwić, ozdabiać glinę angobą, dać się ponieść wyobraźni. Można wszystko, najważniejsze, że razem :)!

25 marca 2023 zapraszamy do udziału w wielkanocnej odsłonie warsztatów. Podczas zajęć para uczestników (np. rodzic i dziecko) będą mieli możliwość poszkliwienia przygotowanego przez nas wypalonego na biskwit ceramicznego króliczka na pisankę lub rzeżuchę oraz płaskich zawieszek w kształcie kurek i kogucików. Wielkanocna ceramika to świetna okazja, by spróbować szkliwienia i przygotować oryginalne dekoracje na świąteczny stół.

Cena i czas trwania

każdy czwartek, godz. 16:45-18:15

25.03.2023, sobota, godz. 12:15-13:45

78 zł / cena za każdą zapisaną osobę / 1 spotkanie x 1,5 h

W cenę warsztatu wliczony jest wypał. Wypalone prace będą czekały do odebrania przez 3 miesiące.

Prowadzący

Julia Kozera

Julia to instruktorka, która serce oddała ceramice i od 12 lat prowadzi w Sztukarni ceramiczne warsztaty. Dlaczego taki kierunek? Julia kocha wszystko, co związane z ziemią, naturą, gliną, pracą rąk i widocznym efektem.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacja: Asearch.pl | Sztukarnia 2020