Charakterystyka

Rodzinne warsztaty introligatorstwa to kolejne zajęcia w ramach cyklu rodzinnych warsztatów w Sztukarni. To kameralne, ośmioosobowe spotkania, na które można zapisać się w każdym momencie z dzieckiem, z rodzicami, z rodzeństwem lub z przyjaciółmi - my zapewnimy rodzinną atmosferę ;). Jest to rodzaj otwartej pracowni, do której po zapisie może przyjść każdy, bez względu na wiek i umiejętności.

Marcowe warsztaty są dedykowane podstawom techniki introligatorstwa. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli możliwość wykonania notesu lub albumu ( w zależności od terminu). Samodzielne wykonanie tych materiałów papierniczych z pewnością zapewni ogrom radości! Może będzie to wspólny notes na ulubione rodzinne przepisy kuchenne, a może mini album na pierwsze rysunki lub zdjęcia nowego członka rodziny? Możecie wykonać jedną wspólną pracę lub każdy z Was dzieło tylko dla siebie.

Program

1. Poznanie krótkiej historii książki.
2. Wprowadzenie w warsztat introligatora. Omówienie narzędzi.
3. Wykonanie krok po albumu lub notesu (od stworzenia oprawy książki, przez blok i inne elementy).

Cena i czas trwania

terminy:

Warsztaty tworzenia notesów
12 marca 2023 (1 spotkanie x 2h)
niedziela, godz. 9:30-11:30

Warsztaty tworzenia albumów
19 marca 2023  (1 spotkanie x 1,5h)
niedziela, godz. 10:00-11:30


cena: 65 zł / 1 osoba

Prowadzący

Ola Kobus

Ola jest instruktorką z serca i powołania, jej największą pasją jest zdobywanie wiedzy i przekazywanie jej kolejnym osobom. Studiuje Socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia się uczyć, a żeby się dowiedzieć czegoś o interesującej jej dziedzinie jest w stanie pójść na nowy kierunek studiów albo pojechać za granicę w poszukiwaniu wiedzy ;).

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacja: Asearch.pl | Sztukarnia 2020