Charakterystyka

Zapach mazurka, ciepłe promienie słoneczne wpadające do pokoju, chwila spokoju i czasu spędzonego z rodziną. To wszystko kojarzy się ze Świętami Wielkanocnymi w trakcie, których ujawnia się, również, w wyjątkowy sposób, nasza energia twórcza. Szczególnie wtedy zwracamy uwagę na to, by nasz stół pięknie wyglądał. Dekorujemy przygotowane przez nas potrawy, dbamy o całościowy wygląd domu. Jest w tym również coś bardzo medytacyjnego – możliwość wyciszenia się, zatrzymania, cieszenia się chwilą. 

Właśnie z myślą o tej radości płynącej z tu i teraz, oraz niezwykłej, świątecznej atmosfery, przygotowaliśmy dla Państwa warsztat z szycia ręcznego. Uczestnicy przygotują wielkanocne zajączki, które będą mogli użyć do udekorowania świątecznego stołu, albo jako prezent dla bliskich. Przy okazji będą mogli odkryć prostotę ściegu ręcznego z jego niezwykłymi możliwościami. Warsztat szczególnie ucieszy osoby, które cenią sobie własnoręcznie wykonywane przedmioty. Sprawi przyjemność Uczestnikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą techniką, a poznane ściegi pozwolą na praktyczne ich użycie każdego dnia. 

Cena i czas trwania

sobota, godz. 10:00-13:00 (1 spotkanie x 3 godziny)
termin: 27.03.2021
cena: 150 zł

Prowadzący

Joanna Michalska

z wykształcenia plastyk i projektant odzieży. Od lat związana z igłą i nitką, projektując i szyjąc odzież, akcesoria, zabawki dla dzieci „Szmaciane Misie”. Propagatorka „szycia ręcznego”. Podkreśla, że szycie ręczne to fantastyczny sposób na wyciszenie i relaks. Pretekst, by na chwilę zatrzymać się „tu i teraz”. Gdy nie szyje, pisze. Od kilku lat prowadzi stronę www.rekodziennik.pl pisząc o polskich twórcach „handmade" i współpracuje z magazynem Mollie Potrafi.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020