Charakterystyka

Zapach mazurka, ciepłe promienie słoneczne wpadające do pokoju, chwila spokoju i czasu spędzonego z rodziną. To wszystko kojarzy się ze Świętami Wielkanocnymi w trakcie, których ujawnia się, również, w wyjątkowy sposób, nasza energia twórcza. Szczególnie wtedy zwracamy uwagę na to, by nasz stół pięknie wyglądał. Dekorujemy przygotowane przez nas potrawy, dbamy o całościowy wygląd domu. Jest w tym również coś bardzo medytacyjnego – możliwość wyciszenia się, zatrzymania, cieszenia się chwilą. 

Właśnie z myślą o tej radości płynącej z tu i teraz, oraz niezwykłej, świątecznej atmosfery, przygotowaliśmy dla Państwa warsztat z szycia ręcznego. Uczestnicy przygotują wielkanocne zajączki, które będą mogli użyć do udekorowania świątecznego stołu, albo jako prezent dla bliskich. Przy okazji będą mogli odkryć prostotę ściegu ręcznego z jego niezwykłymi możliwościami. Warsztat szczególnie ucieszy osoby, które cenią sobie własnoręcznie wykonywane przedmioty. Sprawi przyjemność Uczestnikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą techniką, a poznane ściegi pozwolą na praktyczne ich użycie każdego dnia. 

Cena i czas trwania

niedziela, godz. 11:00-14:00 (1 spotkanie x 3 godziny)
cena: 160 zł

brak terminu

Prowadzący

Joanna Michalska-Brzezińska

z wykształcenia plastyk i projektant odzieży. Pasjonuje się szyciem ręcznym, kreatywnie wykorzystując igłę z nitką do szycia różnych akcesoriów, zabawek, niebanalnych ozdób, odzieży. Podkreśla, że szycie ręczne to prosta i dostępna dla każdego technika twórcza, a jednocześnie fantastyczny sposób na wyciszenie i relaks. Z zaangażowaniem prowadzi warsztaty szycia ręcznego, haftu i cerowania z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Od lat tworzy "Szmaciane misie", integruje społeczność "nitkomaniaków" i realizuje liczne projekty związane z szyciem ręcznym. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dwukrotna stypendystka miasta Bydgoszczy - realizująca projekt "Wyszywana Mapa Kanału Bydgoskiego". Prezeska i założycielka Fundacji Nitkomaniacy.

Rezerwacja

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacja: Asearch.pl | Sztukarnia 2020