Berenika Kowalska
rysunek & malarsto

W Sztukarni prowadzi:
KURS MALARSTWA DLA DOROSŁYCH    KURS RYSUNKU I MALARSTWA DLA DOROSŁYCH     WARSZTATY MALARSTWA DLA DOROSŁYCH    KURS PRZYGOTOWAWCZY NA ASP  KURS PRZYGOTOWAWCZY DO LICEUM PLASTYCZNEGO     KURS RYSUNKU I MALARSTWA DLA DZIECI

Bio

Berenika jest aktywnie działającą młodą artystką-malarką, zdobywającą nagrody i uznanie w kraju i za granicą. W 2014 roku ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Zbigniewa Bajka. W międzyczasie, w ramach wymiany międzyuczelnianej “MOST” chodziła również na zajęcia na ASP w Warszawie w pracowni Leona Tarasewicza. Przez Radę Wydziału Akademii w Krakowie była wielokrotnie wyróżniana za osiągnięcia w malarstwie, rysunku i tkaninie artystycznej. W 2014 roku otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a w 2017 reprezentowała Polskę na JCE Biennale - Europejskim Biennale Młodych. W tym samym roku otrzymała również stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

W 2017 roku jej obraz został zakupiony przez Muzeum Narodowe w Gdańsku. W 2019 roku w ramach projektu Shiro Oni Studio Art Residency działała i malowała w Japonii. 

Berenika od 2012 roku nieprzerwanie bierze udział w wielu wystawach, zarówno w Polsce, jak i Niemczech, Danii, Hiszpanii i Francji. Jej obrazy są podziwiane na całym świecie nie bez powodu - tworzy niesamowite, przyciągające kompozycje.

W jaki sposób prowadzi zajęcia?

Doskonale orientuje się w świecie współczesnej sztuki i z zaangażowaniem przekazuje całą swoją wiedzę kursantom przygotowującym się do szkół artystycznych. Od wielu lat prowadzi regularne zajęcia malarstwa dla dzieci, młodzieży i dorosłych, tworząc twórczą i bezpieczną przestrzeń dla wszystkich swoich podopiecznych. Ma ogromne doświadczenie w przygotowywaniu kursantów do egzaminów artystycznych, a osoby chcące doskonalić swój warsztat zawsze chętnie wracają do niej na kolejne zajęcia.

Portfolio

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020