Zespół

Sztukarnia to przede wszystkim ludzie. Wyjątkowi organizatorzy i instruktorzy, dla których sztuka, rękodzieło i swobodna kreacja to sposób na życie i największa pasja. Co dzień dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta przypadła Wam do gustu, informacje docierały na czas, a jakość naszych zajęć była coraz lepsza. Nasi instruktorzy to znakomici artyści i twórcy, którzy z ogromnym powodzeniem łączą talenty artystyczne i umiejętnościami pedagogicznym. Pod ich okiem na pewno rozwiniecie skrzydła artystycznej swobody i udoskonalicie swój warsztat. 

Organizacja

Grażyna Tynel

Pomysłodawczyni i założycielka Sztukarni. Pasja, konsekwencja i dobra organizacja to cechy jej działalności. 

Zuzanna Dziekiewicz Paściak

Organizacja i koorynacja projektów to jej główna domena. W Sztukarni jest odpowiedzialna również za współpracę z sektorem biznesu.

Kamila Nyckowska

Nasza specjalista od zajęć online i mediów społecznościowych. W Sztukarni prowadzi też zajęcia z ceramiki, rysunku i malarstwa.

Ewa Hipnarowicz

Graficzka Sztukarni i instruktorka. Jest odpowiedzialna również za Edukację- współpracę ze szkołami i przedszkolami.

Klaudia Burza Sikorska

Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. W Sztukarni zajmuje się obsługą klienta i dzieleniem się pozytywną energią z kursantami i pracownikami.

Magda Sypniewska

Kierownik biura obsługi klienta. Sztukarnia nie ma przed nią tajemnic. Potrafi rozwiązać każdy problem. Jej czarujący uśmiech i błyskotliwość zjednują serca wszystkich naszych małych i dużych kursantów.

Klaudia Czycza

W Sztukarni działa w weekendy, chętnie udzieli Wam informacji i pomoże w razie potrzeby.

ul. Odolańska 60
02-562 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 692 870 303

godziny otwarcia: 
pn.-pt. 9.00-20.00
sb.-ndz. 10.00-18.00 

Śledź nas

Dołącz do naszego newslettera


Realizacaj: Asearch.pl | Sztukarnia 2020